Aasta 2023 kristallikomplekt

15.00 

Aasta 2023 kristallikomplekt.
Aasta 2023 on numeroloogiliselt 7, mis tähendab, et see on aasta, kus pead sügavalt enda sisse vaatama. Pead endas selgusele jõudma ja sul saab olema ehk palju selliseid a-ha momente.
Palju asju tuleb päevavalgele ja peamiselt on see kõik sinu endaga seotud. Hea aasta, sest saad koguda vaprust ja jõudu enne kui tuleb võimas aasta 2024, mis paneb sind proovile.
Apatiit on kristall, mis sobib nagu rusikas silma auku sellel aastal-aitab tasakaalustada ja vabaneda neil teemadel, mis on seotud sinu mõttemustritega ja uskumustega sinu kohta. Toetab õppimisel, ja uute teadmiste omandamisel. Aitab leppida tõega iseenda kohta.
Kambaba jaspis toob vaikust ja rahu sinu hinge, aga aitab ka eemaldada takistusi sinu südame-ja juurtšakra juurest. lahustades murekoorma ja negatiivsuse, aidates näha selget teed ja sihti, et südames oleks rahu.
Tšaroiit toob sinust välja kõige parema, näidates elu siin ja praegu. Ta on hingekivi, mis aitab näidata sinu iseenda tõelist olemust ja teeb teadlikumaks sinu kõrgemast ülesandest.

Laos

Tootekood: 2023 kristallikomplekt Kategooria: