Tselestiit geood

9.00 27.00 

TSELESTIIT on väga kõrge energiaga kivi, mis aktiveerib sinu kolmanda silma ja kroontšakra (pealae tipus) ja loob nende kahe vahel sideme. Sinu unikaalsed võimed aktiveeruvad, aidates aru saada sõnumitest palju kõrgemal tasemel. Need sõnumid aitavad sinu eluteel edasi ja suunab otsuste tegemisel. Mõningad võimed, mis selle kristalliga seostatud on on astraalrännak, kirkad unenäod (lucid dreaming), dejavu ja ühendus kaitseinglitega.

Sinu unenäod muutuvad palju kirkamaks ja nii selgeks. Mis omakorda pikemal kasutamisel aitab kontrollida unenägusid, seega kui seda soovid, pane tselestiit oma voodi kõrvale.

Tselestiit aitab ka rahustada ja maandab pingeid-vibratsioonid käivad läbi sinu emotsionaalse keha ja aura. Need energiad aitavad sul “taltsutada” neid emotsioone, mida igapäevaselt endasse peidad. Ta näitab selgelt sulle, mis on mis ilma igasuguse filtrita ja nii saad teha otsuseid, kus oled objektiivne. Seega kui otsuste tegemisel on raskusi siis aseta kristall oma töölauale või magamistuppa.

Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,
Kaal -
Mõõtmed -