Maagiline õli “Teerajaja”

15.00 

Kasuta seda õli siis kui soovid leida uut armastust, uut tööd, uusi võimalusi millegi uuega alustamiseks. Samuti sobib ka siis kui tunned, et oled kuskil ühes punktis kinni ja ei saa kuidagi edasi-lükkab positiivsed muutused käima.
See maagiline õli sisaldab erinevaid taimi ja ürte, mis on laagerdunud rohkem kui kuu aega oliiviõlis.
Nimetades mõned, siis kinkeleht toob tervist, raha, armastust või võimu, sidrunikoor on positiivse energia sümbol ja apelsinikoor edu ja küllust. Lisatud on abre camino ja iisop, mis murravad maha takistused, eemaldab tõkked ja aitab leida uusi võimalusi. Säilivusaeg on 2 aastat. ÄRA TARVITA SEESPIDISELT!

Kuidas kasutada?

*lisa vannivette natuke, enne aga testi nahal väikeses alas, et ega sul pole allergiaid koostisosade vastu.
*Hõõru natuke oma jalataldade alla
*Lisa pisut oma põrandapesu vette, et kodus seisev energia tööle saada
*hõõru väike tilk vana võtme külge, mis on kasutatud, kuid enam kasutust ei leia ja kanna seda kui talismani oma võtmekimbu küljes kaasas.
*kui soovid oma kristalle või ehteid laadida, siis lisa paar tilka vette ja aseta ehted 12h tunniks vette ja jäta kas päikese või kuu kätte laadima.
*küünaldele määrides saad oma rituaalides seda kasutada.
*võib kasutada ka oma kehal kui sa ei ole allergiline (testi enne), määrid natuke endale sobivasse kohta.

VÄGA OLULINE on see, millised on sinu soovid sel hetkel kui sa seda õli kasutad, õli on kõigest vahend, tööriist. SINU SOOV, et mida see õli teeks, on kõige olulisem selle juures. Kasutades mõtle hoolega, mida soovid!

Laost otsas

Tootekood: õli teerajaja Kategooria:

Pudel sisaldab 10ml õli. Kaasas juhend.