Ripats “Inglitiib”

9.90 

Valikus 9 erinevat kivi.  Ripatsi mõõdud on konksust alumise tiiva servani 4,5cm ja laius 1,5cm.

*Roheline aventuriin
*Lasuriit
*Roosa kvarts
*Mäekristall
*Punane jaspis
*Must ahhaat
*Tiigrisilm
*Ametüst

*Mäekristall-tema näol on tegemist võimsaima ja universaalseima tervendajaga. Mäekristalli unikaalne aatomvõre ja asjaolu, et ta kannab endas kõigile värvispektri toonidele omaseid lainepikkuseid, muudab ta kristallide seas väga võimsaks tervendajaks, puhastajaks ja tasakaalustajaks.
*Lasuriit-innustab kandjat liikuma oma unistuste poole, alati rääkima tõde. Kristall on justkui sild sinu mõtete ja tunnete vahel. Sobib hästi meditatsiooniks, võimendab kõiki vaimseid võimeid. Hea kaitsekivim, ses tekitab tema ümber kaitsekilbi ja hoiab negatiivse eemal.
*Roosa kvarts-on tingimusteta armastuse kivi, aitab avada oma südant ja vastu võtta armastust. Roosa kvarts vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Kujundab tundemaailma pehmemaks, õrnemaks ja avatumaks. Vaigistab meeleolude kõikumisi ja õpetab olema pehmem ja mõistvam. 
*Ametüst-
Võimas kaitsekivi, mis kaitseb mentaalsete rünnakute eest ja muutes negatiivse energia positiivseks, kaitstes kivi omanikku halva eest. Ka elektromagnetkiirguse eest.
Ametüst on naturaalne uinutaja, leevendab stressi, silub ärritust, tasakaalustab emotsioone ja lahustab viha, hirmu ja ängistust. Kergendab leina, ja võtab ära negatiivsuse.
Kõrgendab intuitsiooni ja avab su vaimsed võimed. Aitab uinuda ja meelde jätta unenägusid.
*Tiigrisilm-toob ka oma kandjale õnne ja edu. Aitab motivatsiooni puhul, tuues selgust ja aidates teha objektiivseid otsuseid ilma emotsioone sisse toomata. Aitab näidata ka teiste vajadusi sinu ümber. Tasakaalustab siseminsi energiaid ja emotsioone. Annab tahtejõudu, vaprust, enesekindlust ja athtejõudu, et kasutada ära erinevaid võimalusi. Vabastab pingetest.
*Punane jaspis-loob stabiilsust ja tugeva maanduse. Ergutab elu- ja seksuaalenergia liikumist, annab vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste puhul, kui sa ei tunne end kindlalt ja turvaliselt. Suurendab tahtejõudu ja usku endasse.
*Must ahhaat– ei muuda emotsioone, vaid aitab meil aksepteerida hetkeseisu, näiteks kui sa oled kurb, siis ahhaat annab sulle teada, et see hetk möödub ja aitab sul elada homse-parema päeva nimel. Ta annab energiat edasi liikumiseks. Ahhaat soodustab sisemist stabiilsust, meelerahu ja küpsust. Kaitseb halva energia, stressi ja halbade unenägude eest.
*Roheline aventuriin-on võimaluste kivi. Teda tuntakse juhuse ja õnne kivina, toob heaolu ja jõukust ning õnn saadab võistlustel ja mängudes tema omanikku. Kuid ta pole vaid õnne ligi tõmbaja, ta vabastab vanu mustreid, harjumusi ja pettumisi, et uus kasv saaks toimuda, ta toob optimismi ja elurõõmu, lubades edasi liikuda enesekindlusega ja emmates muutusi.
*Opaliit-on rahu ja õrnuse kivi. Ta ei ole looduslik kivi, vaid on inimeste loodud ning teda kutsutakse ka sünteetiliseks kuukiviks/kuuklaasiks. Kaunilt helkiv ja kumav opaliit sümboliseerib naiselikkust, õrnust ja rahu. Opaliit meeldib paljudele lastele. Temast kumab ingellikku rahu ja lootust.

 

Kivi

Mäekristall, Roosa kvarts, Roheline aventuriin, Tiigrisilm, Opaliit, Punane jaspis, Must ahhaat, Lasuriit, Ametüst