Meist

Mind on juba aastaid tõmmanud esoteerika ja just kaardimaailma poole. Algas see juba siis kui olin teismeline, laenutades raamatukogust just kaartide õppimisele mõelduid raamatuid. Kuid siis polnud mul püsivust ja seisma see jäigi. Aastad läksid mööda ja täiskasvanuna sain aru, et pean endale ikkagi oma esimesed kaardid ära ostma. Üritasin ise õppida, kuid ka seekord elu tegi oma keerdkäike ja oma esimest last oodates panin need kapinurka, kuhu nad jäidki tolmu koguma.

Jõuamegi aastasse 2015, mil sain aru et nüüd on uuesti aeg proovida, sest kolm on kohtuseadus!

Seekord oli püsivust ja huvi rohkem ning vanemaks saades ka kogemusi juures. Ise internetist infot otsides ja inimeste peal katsetades, hakkasin aru saama sellest maailmast. 2016. aastal liitusin inglisekeelsete facebooki rühmadega ja sealt sain veel uusi kogemusi, samuti eeskujusid. Tegin oma facebooki lehe ja lihvisin oma selgeltnägija poolt. Nüüd aastatega olen jõudnud tõdemusele, et muu maailm omab niigi oma selgeltnägijaid, sestap pöördusin oma juurte juurde tagasi, suurema kogemustepagasiga.
Liitusin eestikeelsete gruppidega. Muutsin lehe eestikeelseks ja hakkasin oma käsitöös, mis seni oli nagu minu kõrvalala ja ainult puhtalt meelelahutuseks, kasutama oma teadmisi küünalde valmistamisel, kristallidega töötamisel, seejuures rahvatarkusi silmas pidades.

Esimesena valmisid maagiaküünlad, millele järgnesid tähemärgi ripatsid. Tulevikus tuleb neid tooteid veel lisaks. Kõik see eelnev päädis sooviga teha oma e-pood, kus on lihtsam oma ost teha. Kõik tooted valmivad täielikult käsitööna.

Kes mina aga olen?

Pean end rohkem selgeltnägijaks, minu töövahendiks on taro kaardid ja aeg-ajalt ka pendel. Ennustan üsna erinevate küsimuste puhul. Terviseküsimustes ma kahjuks aidata ei saa, sest selleks mulle annet antud ei ole.
Minevik, olevik ja tulevik on minu tööks, et näha, kuidas sinu elu edasi läheb.
Ennustuse soov palun saada minu FB lehele “Maagiline pesa