Käevõru “Naiselik intuitsioon”

Original price was: 23.00 €.Current price is: 15.00 €.

35% Off

Mõeldud naisele, kes tahaks rohkem kuulata oma intuitsiooni ja läbi näha asjadest, nähes nende tõelist olemust. Aitab luua üksteise mõistmist ja toob selget kommunikatsiooni teiste inimestega.

AMASONIIT aitab näha erinevaid lahendusi hoopis teise nurga alt, toob harmooniat pingelistesse olukordadesse. Tasakaalustab energiad suhetes, aitab rääkida ja tajuda tõde erinevates olukordades. Samuti on see õnnetoov kristall. Aitab tuua äriedu või ligi meelitada uusi kliente. Kaitseb elektromagnetkiirguse vastu.

LABRADORIIT kõlbab kaitsetalismaniks  just selle pärast et ta on maagiline kaitsja, eemaldab aurast soovimatud energiad ja tugevdab seda. Tuntud on ta ka nõiakivina, sest tugevdab intuitsiooni, arendab võimeid ja aitab vaimselt kasvada. See kivi on hea, kui tahad läbi näha inimestest ja situatsioonidest, sest lahustab illusioonid ja näitab tegelikku olemust. Toob ellu imelisi võimalusi ja vajadusel taastab sinu energiaid.

KUUKIVI suurendab sinu intuitsiooni, rahustab ja tasakaalustab emotsioone. Abistab omavahelistel suhtlemistel, seda eriti naiste ja meeste vahel. Kristallil on ka viljakust tõstev mõju, seega abistab neid naisi, kes soovivad rasestuda. Suurendab naiselikku veetlust.

Detailid on hõbedast ja ripatsis on tsirkoonid.

Seotud tooted