Personaalne õnnekristallide komplekt

17.00 

Laos

Sisaldab 5 erinevat kristalli, mis aitavad 5 erineva elu aspektiga-töö, raha, armastus, tervis ja kaitse. Lisaks tuleb väike juhend, kuidas ja kus hoida kristalle ja mis iga kristall teeb sinu jaoks. Kristallid valin mina, Selgeltnägija Siret, sulle personaalselt, keskendudes sinu nimele ja tõmmates välja kristallikaardid, mis peaks siis sinu komplekti kuuluma. Kristallid lisan organza kotti ja lisan juurde ka juhise.

Sa võid kogu komplekti endaga kaasas kanda, pannes rahakotti või autosse, aga toimib ka siis kui hoiad kodus, näiteks kummuti peal või kontori laua taga või kuhu iganes sa oma ehteid ja pudipadi korjad.
Puhastada saad mitmel erineval viisil, kõige ohutum neist ehk Palo santo (leiad siit, kui soovid: https://maagilinepesa.ee/toode/palo-santo-puhapuu-pulk/) või salvei suitsuga puhastamine, kuid sobib ka lihtsalt kraanivee jooksva vee all (ettevaatust, osad kristallid võivad veega kokkupuutes laguneda, nt seleniit)
Täis laadida soovitaks korra kuu jooksul, täiskuu ajal, kuid osad kristallid sobivad pigem noore kuu ajal laadimiseks (kui olen sulle maininud eraldi siis see kehtib) Paned lihtsalt aknalauale ööseks laadima.

Laos