Väike sojavaha lõhnaküünal, erinevad lõhnad

2.00 4.90 

56% Off

Küünlaid on aegade algusest saati kasutatud. On see siis praktilistel, religioossetel või tseremoniaalsetel kaalutlustel. Samuti dekoratiivselt ja selleks, et tuua romantilisust meie ellu. Paljude inimeste arvates toob küünla põletamine sinu palvetele jõudu juurde ja on toetavaks rolliks. Küünaldel on oma energiväli, mis aitab spirituaalset energiat juhatada.

Praktikas kasutatakse küünlaid selleks, et oleks ümberringi kena atmosfäär, ka mediteerides või palveid lugedes aitab ta meil mõtiskleda ja suhelda Universumiga. Vaadates küünla leeki suudad sa paremini keskenduda ja veel parem kui küünlal on meeldiv aroom, siis kodu lõhnab ka meeldivalt. Põletades küünalt sa tajud enamuses, et sinu mured ja stress väheneb.

Mõtle millelegi ilusale! Süüta küünal ja visualiseeri neid ilusaid mälestusi/mõtteid, kuidas sa tunned neid jälle iga oma keha rakuga. Millise kõlaga need ilusad hetked olid? Kas seal oli ka mingit spetsiaalset lõhna?

Ole tänulik millegi üle! Süüta küünal ja anna oma tänu edasi millegi eest, mis teeb sind õnnelikuks ja sul hetkel elus olemas on. Me kogu aeg püüdleme millegi uue ja parema poole, kuid peame olema ka tänulikud juba sellele, mida oleme saavutanud.

Millegi soovimatu eemaldamine? Vaata küünla leeki ja mõtle, kuidas see soovimatu asi sind tundma paneb. Hingates rahulikult sisse ja rahulikult välja sa annad iga hingetõmbega natuke seda stressi või soovimatut tunnet ära küünla leeki, mis omakorda selle ära põletab. Kui see on tehtud siis puhu küünal ära.

Küünal on valmistatud käsitööna sojavahast, 100ml. Põlemisaeg 15-20h.
Sojavaha põleb ära ja ei jäta toksilisi aineid õhku, on 100% naturaalne.
Küünla peal on sädelev glitter, mis on spetsiaalselt mõeldud küünaldel kasutamiseks.
Kui küünal on lõpuni põlenud siis saab konteinerit nõudepesu vahendi ja sooja veega ära pesta ja saab millekski muuks kasutada (maitsetaimed, ehted jne)