Käepael poolvääriskiviga

Laost otsas

Makramee stiilis punutud käevõru, reguleeritav. Olemas 5 erineva kiviga.

AMASONIIT aitab näha erinevaid lahendusi hoopis teise nurga alt, toob harmooniat pingelistesse olukordadesse. Tasakaalustab energiad suhetes, aitab rääkida ja tajuda tõde erinevates olukordades. Samuti on see õnnetoov kristall. Aitab tuua äriedu või ligi meelitada uusi kliente. Kaitseb elektromagnetkiirguse vastu.

ROOSA KVARTS on peamine südamekeskuse ja armastusekivi. Puhta tingimusteta armastuse kristall, toob su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet.

LASURIIT innustab kandjat liikuma oma unistuste poole, alati rääkima tõde. Kristall on justkui sild sinu mõtete ja tunnete vahel. Sobib hästi meditatsiooniks, võimendab kõiki vaimseid võimeid. Hea kaitsekivim, ses tekitab tema ümber kaitsekilbi ja hoiab negatiivse eemal.

LABRADORIIT- Tuntud ka kui must kuukivi, värvuselt on labradoriit üsna värviline-sügavsinine, rohekassinine, kuldset või pruuni läikega. Oleneb mis nurga alt vaadata – 3D värvide mäng on vahel üsna ilus ja müstiline.
Kaitsetalismaniks kõlbab ta just selle pärast et ta on maagiline kaitsja, eemaldab aurast soovimatud energiad ja tugevdab seda. Tuntud on ta ka nõiakivina, sest tugevdab intuitsiooni, arendab võimeid ja aitab vaimselt kasvada. See kivi on hea, kui tahad läbi näha inimestest ja situatsioonidest, sest lahustab illusioonid ja näitab tegelikku olemust. Toob ellu imelisi võimalusi ja vajadusel taastab sinu energiaid.

KUUKIVI suurendab sinu intuitsiooni, rahustab ja tasakaalustab emotsioone. Abistab omavahelistel suhtlemistel, seda eriti naiste ja meeste vahel. Kristallil on ka viljakust tõstev mõju, seega abistab neid naisi, kes soovivad rasestuda. Suurendab naiselikku veetlust.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Seotud tooted